Ingen varer
Priserne er inklusiv moms
5646-2-570
Beskrivelse: Super fint smykke til damer
Materialer: Forgyldt sterling sølv (925) med fine detaljer
Denne vare er ikke på lager
Til rådighed pr.:
Susanne Friis Bjørner er et brand, som blev grundlagt i 1991 og navngivet efter smykkedesigneren Susanne F.B.
Hun besluttede sig for, at lave hendes helt egne smykker, eftersom hun i mange år har været en anonym designer.
Smykkerne er i dag at finde så vidt omkring, som USA og Asien og selvfølgelig også af det meste af Europa og resten af Skandinavien.
Smukt, enkelt og meget tidløst hjertevedhæng fra Aagaard. Denne variant er i 8 karat rødguld.Hjertet måler 10,5 x 12mm.
Smukt, enkelt og meget tidløst hjertevedhæng fra Aagaard. Denne variant er i 8 karat rødguld.Hjertet måler 10,5 x 12 mm.
Smukt, enkelt og meget tidløst vedhæng formet som et kors fra Aagaard. Denne variant er i 8 karat rødguld.Korset måler 13,5 x 22,5 mm.
Smukt, enkelt og meget tidløst vedhæng formet som et kors fra Aagaard. Denne variant er i 8 karat rødguld.Korset måler 13 x 19,5 mm.
Smukt, enkelt og meget tidløst vedhæng formet som et kors fra Aagaard. Denne variant er i 8 karat rødguld.Korset måler 16 x 24,5 mm.
Dagmarkors fra Aagaard. Denne variant er i 8 karat rødguld og måler 17 X 20,5mm.
Dagmarkors fra Aagaard. Denne variant er i 8 karat rødguld.Korset måler 17 x 20,5 mm.
Dagmarkors fra Aagaard. Denne variant er i 8 karat rødguld. Denne variant har mulighed for gravering på bagsiden. Den måler 17 x 20,5 mm.
Klassiske og tidløse sølv halskæder og armbånd fra BNH. Kvaliteten er 925s sølv. Tråd 0,4 til og med 0,6 mm = Fjederring som lås. Tråd 0,8 - 2,0 mm = Karabin lås.
Enkel og tidløs sølvkæde fra BNH i 925s/sølv. Findes i mange længder og tykkelser. Findes både som armbånd og halskæde. Fin den du lige mangler lige her.
Den klassiske sølvkæde, som vi alle kender. Her finder du den, både som halskæde og armbånd i lige netop den tykkelse og længde du ønsker.
Skytsengel i sølv fås i 18 mm i forgyldt, oxideret, rosaforgyldt og rhodineret.(uden kæde)
Skytsengel i sølv fås i 13 mm i forgyldt, oxideret, rosaforgyldt og rhodineret. (uden kæde)
Skytsengel i sølv 18mm fås i forgyldt, oxideret, rosaforgyldt og rhodineret. (uden kæde)
Skytsengel i sølv 13 mm fås i forgyldt, oxideret, rosaforgyldt og rhodineret. (uden kæde)
Lund copenhagen Halskæde formet som hjerte med marguerit. Hjertet er 10x5mm kæde 45cm